خرید تابلو فرش دستباف آیه قران بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش آیه قرآن 

بیشتر افراد، تابلو فرش‌ “و ان یکاد الذین” را در اکثر خانه‌ها و امکان مختلف دیده‌اند. البته این مورد تنها یک نمونه از انواع تابلو فرش آیه قرآن است. در واقع این دسته از محصولات به دلیل داشتن طراحی‌های زیبا در نگارش آیه‌های قرآن، به محبوبیت زیادی رسیده‌اند. به همین جهت است که در بیشتر اماکن مذهبی، دست‌کم یک مورد از آن‌ها به چشم می‌خورد. با این حال بیشتر افراد با این دسته از تولیدات و نمونه‌های مختلف آن آشنایی ندارند. ما در ادامه مرور بیشتری بر روی آن خواهیم داشت تا شما هم دلیل این برتری را بهتر بدانید. 

دلیل محبوبیت تابلو فرش آیه قرآن 

در قرآن کریم، سخنان جذاب و آرامش بخش بسیار وجود دارد که در چهارچوب آیات مختلف بیان شده‌اند. عموماً خواندن این آیات باعث می‌شود تا افراد تسکین یافته و به آرامش خاصی دست پیدا کنند. بر همین مبنا هم بوده که تمثیل‌های مختلفی از آنان تولید می‌شود. عموماً این تمثیل‌ها هم به شکل تابلو فرش‌های نفیس بافته شده و در فضاهای مختلف نصب می‌شود. مالکین و ساکنان هم با خواندن این آیات به آرامش خاصی رسیده و گاها برای ساعت‌ها به فکر فرو می‌روند. همین مورد هم باعث می‌شود تا جذابیت آن‌ها برای اماکن مختلف بیشتر شود. 

تابلو فرش وان‌یکاد زیبا

همان گونه که در ابتدای متن هم اشاره کردیم، عبارت “و ان یکاد” به‌عنوان یکی از معروف‌ترین آیه‌های قرانی شناخته می‌شود که نمونه آن در بیشتر طرح‌های اسلامی هم به چشم می‌خورد. معنی زیبا و البته نگارش نستعلیق خاص آن باعث می‌شود تا برای هر خانه و فضایی جذاب باشد.

این آیه که عموماً برای دوری از چشم بد هم استفاده می‌شود، در طرح‌های مختلفی تولید می‌شود که ما هم در گالری تابلو فرش مظفریه سعی کرده‌ایم تا بهترین آن‌ها را ارائه دهیم. بدین منظور ما چند نمونه مختلف از آن قرار داده‌ایم که هر کدام از آن‌ها با فونت و شکل متمایز نوشته شده‌اند. مازاد بر این، ترکیب رنگ زیبایی هم برای آنها  استفاده شده که می‌تواند باعث جذابیت بیشتر آن‌ها شود. 

ما سه نمونه مختلف از این محصول را برای شما قرار داده‌ایم که هر کدام از آن‌ها جلوه خاص خود را داشته و به نحوی می‌توانند باعث تنوع در فضای شما شوند. در تمامی این مدل‌ها، رنگ زیادی وجود دارد که به‌سادگی هرچه تمام‌تر باعث زیبایی آن خواهد شد.  

تابلو فرش آیت‌الکرسی

آیات الکرسی را می‌توان بخشی از سوره بقره دانست که احادیث زیادی در مورد اثرات و البته مبارکی آن نقل شده است. همین عامل هم باعث شده تا ارزش والایی از دیدگاه مسلمانان داشته و در طرح‌های مختلف اسلامی جایگاه ویژه‌ای برای آن قائل باشند. ما هم در فروشگاه مظفریه، یکی از نفیس‌ترین تابلو فرش‌های دستباف آیه الکرسی را خدمت شما عزیزان ارائه داده‌ایم که ترکیب رنگ چشم نوازی دارد. مازاد بر این، از ابریشم اعلا بافته شده که جلوه‌ای براق و زیبا را به آن می‌دهد. 

در این محصول، عبارات قرآنی با رنگ آبی در طرفین و قسمت پایین آن درج شده است. مازاد بر این زمینه‌ای روشن برای آن تعبیه شده که با گل‌ها و طرح‌های گوناگون آراسته شده است. تعداد این گل‌ها در بخش فوقانی به حداکثر حالت خود رسیده و می‌تواند جذابیت بیشتری به آن بدهد. این موضوع هم به لطف تنوع رنگ بیشتر در این قسمت‌ها است که در کنار آیه قرآن، موجب جذابیت بالای آن خواهد شد. 

قیمت تابلو فرش آیه قرآن دستباف 

عموماً تابلو فرش‌های آیه قرآن، به دلیل ساختار زیبا و البته جلوه بی‌نظیری که دارند، قیمت تمام شده بالایی هم خواهند داشت. تا جایی که بسیاری از افراد، به ناچار مدل‌های ماشینی را خریداری می‌کنند که کیفیت کمتری دارد. ما در گالری تابلو فرش دستباف مظفریه سعی کرده‌ایم تا بهترین مدل‌های این دسته را با قیمت مناسب عرضه کرده و روند خرید را برایتان ساده‌تر کنیم. 

خرید تابلو فرش آیه قرآن دستباف 

از آنجایی که آیات بسیاری در قرآن وجود دارد که مایه آرامش افراد است؛ لذا طرح‌های مختلفی هم بر مبنای آن‌ها تولید می‌شود. با این حال بیشتر عرضه کنندگان تمام این مدل‌ها را ندارند. همین عامل باعث می‌شود تا فرایند تصمیم‌گیری و انتخاب برای آن‌ها دشوارتر شود. ما در لیست پایین، بخشی از جذاب‌ترین مدل‌های این محصول را خدمت شما قرار داده‌ایم تا خرید ساده‌تری داشته باشید

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه