خرید تابلو فرش دستباف مجلسی بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش دستباف مجلسی

مشاهده تمامی محصولات

تابلو فرش مجلسی 

تابلو فرش‌های مجلسی را می‌توان به‌عنوان یکی از بهترین و البته جذاب‌ترین مدل‌های این محصولات دانست که می‌تواند محبوبیت بسیار زیادی در بین عامه مردم داشته باشد. در واقع این دسته از محصولات به دلیل زیبایی بی‌نظیر و البته جزئیات فراوانی که در ساختار خود دارند، می‌توانند به‌سادگی هرچه تمام‌تر مورد توجه تعداد زیادی از افراد قرار گیرند.

به همین جهت است که نصب آنها در مکان‌های پر تردد، می‌تواند تا حدود زیادی به زیبایی دکوراسیون شما اضافه کند. این فاکتور به نوبه خود میزان تقاضا برای خرید تابلو فرش مجلسی و دستباف را بیشتر کرده است. با این حال کم نیستند افرادی که هنوز شناخت کافی از آن نداشته و نمی‌دانند که این تابلو فرش‌ها تا چه اندازه ارزشمند هستند. ما در ادامه مروری بر آن خواهیم داشت. 

اهمیت داشتن تابلو فرش مجلسی 

اگر بخواهید یک تابلو فرش زیبا و اصیل را برای تزیین فضای داخلی خانه خود استفاده کنید، بدون شک انبوهی از انتخاب‌ها پیش روی شما قرار می‌گیرد. اما در این میان تابلوهای مجلسی می‌توانند بهترین انتخاب ممکن باشند. این تابلو ها عموماً اجتماع مختلفی از افراد، مسیرها، ساختمان‌های بزرگ و… را به نمایش می‌گذارند.

بیشتر این محصولات ساختارشان به نحوی است که جزئیات بسیاری در آن‌ها به کار رفته است. همین جزئیات بالا هم موجب شده تا افراد برای مدت زمان بیشتری به آنها خیره شده و مجذوبشان شوند. این همان هدفی است که افراد با خرید تابلو فرش به دنبال آن هستند. حال اگر این تابلو فرش، دستباف و نفیس باشد، بدون شک می‌تواند ارزش بیشتری به دکوراسیون داخلی خانه شما بدهد. 

محبوب‌ترین مدل‌های تابلو فرش مجلسی

زیبایی و البته تقاضای زیادی که برای خرید تابلو فرش دستباف در بازار وجود دارد، باعث شده تا مدل‌ها و طرح‌های مختلفی از آن‌ها تولید شود. این مورد به نوبه خود باعث می‌شود تا روزبه‌روز بر تنوع آن‌ها افزوده شود. ما در ادامه سه مورد از محبوب‌ترین مدل‌های تابلو فرش دستباف مجلسی را خدمت شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. 

تابلو فرش مجلسی پیانو زن 

این تابلو فرش را می‌توان یکی از مشهورترین و البته محبوب‌ترین مدل‌های تابلو فرش دانست که در این چند سال به محبوبیت‌های بسیار زیادی رسیده است. در واقع این تابلو نگاره زنی در حال پیانو زدن را نشان می‌دهد که گروهی از افراد را مجذوب خود کرده است. ترکیب رنگ بی‌نظیر، ساختار 50 رج ریز بافت، داشتن ابریشم اعلاء و… باعث شده تا این محصول به‌عنوان یکی از بهترین و البته کارآمدترین نمونه‌هایی شناخته شود که می‌توان برای فضاهای شیک از آن استفاده کرد. 

تابلو فرش مجلسی شام آخر

اگر جزو طرف‌داران هنر باشید، بدون شک درباره نقاشی شام آخر داوینچی چیزهایی را شنیده‌اید. این تابلو فرش هم دقیقاً این نگاره مرموز اما زیبا را نشان می‌دهد. ترکیب رنگ بی‌نظیر، جزئیات فراوان، کاراکترهای تاریخی و… همگی جزو مواردی است که باعث شده تا تابلو فرش شام آخر، جذابیت بسیار زیادی برای بینندگان داشته باشد. البته وجود ابریشم اعلا و رج ریز بافت آن هم عامل دیگری است که می‌تواند خاص بودن این محصول را نمایش دهد. 

تابلو فرش مجلسی شاعر جوان 

این تابلو فرش را می‌توان یکی دیگر از نمونه‌های زیبا در مجموعه گالری تابلو فرش مظفریه دانست که می‌تواند به‌سادگی جلوه دکوراسیون شما را کلاسیک و زیبا سازد. در این تابلو یک شاعر جوان در حال شعر سرودن به چشم می‌خورد که تعدادی خانم به آن گوش می‌دهند. وجود جزئیات مختلف، ساختارهای گوناگون، زیبایی بی‌نظیر و… همگی جزو مواردی است که باعث شده تا این تابلو فرش به‌عنوان یکی از بهترین و البته کارآمدترین انتخاب‌های ممکن برای تزیین فضای داخلی خانه‌های شما شناخته شود. 

قیمت تابلو فرش مجلسی

قیمت تابلو فرش‌های مجلسی از دیگر مواردی است که باعث شده تا این محصول یک انتخاب بسیار کارآمدتر باشد. در واقع این دسته از محصولات به دلیل داشتن جزئیات فراوان، می‌توانند ساعت‌ها بیننده را درگیر خود کنند. لذا طبیعی است که قیمت آن‌ها هم اندکی بیشتر از نمونه‌های دیگر باشد. وجود متریال‌های خاص، رج ریز شمار متفاوت و از جمله مهم‌ترین فاکتورهایی است که باعث شده تا این دسته از محصولات نسبت به نمونه‌های دیگر، باارزش‌تر باشند. البته ما سعی کرده‌ایم تا مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای آنان قرار دهیم.

خرید تابلو فرش مجلسی 

همان گونه که اشاره کردیم، این دسته از محصولات به دلیل ساختار و جزئیات بی‌نظیر، قیمت‌های به‌مراتب بیشتری دارند. همین عامل هم فرایند خرید تابلو فرش مجلسی را با چالش‌های مختلفی همراه کرده است. با این حال ما سعی کرده‌ایم تا بهترین مدل‌های این محصول را با قیمت‌های مناسب برای شما قرار دهیم. لذا اگر شما هم تمایل دارید تا بهترین مدل‌های آن را خریداری کنید، می‌توانید از طریق لیست زیر نمونه دلخواه خود را انتخاب بفرمایید

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه