خرید تابلو فرش دستباف منظره بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش دستباف منظره

تابلوفرش رز آنتیکتابلوفرش رز آنتیک ٪5
قیمت اصلی 19,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 18,500,000 تومان است.
مشاهده تمامی محصولات

تابلو فرش منظره

داشتن منظره‌های زیبا در داخل فضای استراحت، یکی از مهم‌ترین مواردی است که اغلب افراد خانه‌دار تمایل دارند تا به آن دست پیدا کنند. در واقع آنها سعی دارند تصاویر گوناگون از مناظر زیبا را در بخش‌هایی از خانه خود نصب کنند. این موضوع باعث می‌شود تا فضای داخلی خانه‌ها جلوه‌ای زیباتر به خود بگیرد.

افزون بر این موارد، بیشتر انسان‌ها با دیدن این مناظر، احساس سرزندگی و شادابی بیشتری خواهند داشت. همین عامل هم باعث شده تا میزان تقاضا برای خرید تابلو فرش‌های منظره افزایش پیدا کند. ما در ادامه این مقاله نه‌تنها مرور شفافی بر روی این دسته از محصولات داشته‌ایم؛ بلکه سعی می‌کنیم تا محبوب‌ترین مدل‌های تابلو فرش منظره را هم خدمت شما عزیزان معرفی کرده و بدین ترتیب روند تصمیم‌گیری را برایتان ساده‌تر سازیم. 

بهترین مدل‌های تابلو فرش منظره 

برای اینکه بتوانید یک منظره را به تابلو فرش تبدیل کنید، ایده‌های بسیار زیادی وجود دارد. اما همگی آنها نمی‌توانند یک گزینه ایده‌آل و مناسب باشند. ما در ادامه سعی کرده‌ایم تا تعدادی از محبوب‌ترین و البته بهترین مدل‌های تابلو فرش منظره را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم که می‌تواند فرایند تصمیم‌گیری را برایتان ساده‌تر سازد. 

تابلو فرش مینیاتور سروش

 این تابلو فرش را می‌توان یکی از محبوب‌ترین و البته جذاب‌ترین مدل‌های تابلو فرش منظره در بازار دانست که جذابیت و البته جزئیات بسیار زیادی دارد. این تابلو فرش از سبک نقاشی‌های قدیمی ایرانی پیروی می‌کند که به سبک استاد فرشچیان نزدیک است. در آن تصویری از یک بانوی ایرانی به چشم می‌خورد که در زمینه‌ای نسبتاً تیره قرار دارد. این طراحی در کنار تنوع بی‌نظیر و البته ابریشم اعلایی که دارد، باعث شده تا این محصول یک انتخاب بی‌نظیر برای افرادی باشد که به دنبال کالاهای نفیس هستند. 

تابلو فرش گل عاشقانه

 این محصول را می‌توان جزو نمونه‌هایی دانست که بیشترین جزئیات ممکن را در خود دارد. در واقع این تابلو فرش تصویر یک سبد گل را نشان می‌دهد که تعدادی گل زیبا با رنگ‌های متنوع درون آن قرار گرفته‌اند. هر کدام از این گل‌ها ساختار رنگی و زیبایی خاص خود را دارند که باعث می‌شود تا این محصول بیش‌ازپیش کارآمد و جذاب باشد. نکته قابل توجه در رابطه با این محصول، ساختار 50 رج و ریز بافت آن است که باعث می‌شود تا کوچک‌ترین جزئیات به‌خوبی قابل نمایش باشد. این در نوع خود باعث می‌شود تا هر بیننده، ساعت‌ها به تماشای این تابلو نشسته و محو زیبایی آن شود. 

تابلو فرش بازار مسگران

تابلو فرش بازار مسگران هم یکی دیگر از مدل‌های تابلو فرش منظره است که برای ایرانیان خاطرات زیادی را به همراه دارد. این تابلو فرش تصویری از بازار مسگران را نمایش می‌دهد که در گذشته رواج بسیاری داشته است. این دسته از بازارها همواره پر تردد بوده و البته سروصدای زیادی هم داشتند.

بیشتر افراد دست‌کم یک بار در دوران کودکی خود به این بازارها رفته‌اند. همین عامل هم باعث شده تا این تصویر، بتواند خاطرات زیادی را برای آن‌ها زنده کند. البته هنر بافندگان تبریزی موجب شده تا این محصول جزئیات بسیار زیادی در خود داشته و ساعت‌ها شما را مات و مبهوت خود کنند. 

نکات مهم برای خرید تابلو فرش دستباف منظره 

عموماً مدل‌های مختلفی از تابلو فرش منظره در بازار عرضه می‌شود که هر کدام از آن‌ها به نحوی می‌توانند شما را مجذوب خود سازند. با این حال همگی از آنها نمی‌توانند نمونه‌های زیبا و نفیسی برای خانه‌های شما باشند. برای اینکه بتوانید بهترین نمونه ممکن را در این زمینه انتخاب کنید، توصیه می‌کنیم که ابتدا به متریال به کار رفته در آن‌ها دقت کنید. عموماً مرینوس و ابریشم، دو متریال مناسب برای تولید فرش‌های نفیس هستند. 

مورد بعدی نوع طراحی آن است. شکی نیست که هر اندازه تنوع رنگ بیشتری در ساختار این محصول به کار رفته باشد، گزینه بهتری برای انتخاب شما خواهد بود. البته این موضوع قیمت آن‌ها را هم افزایش می‌دهد. مورد آخر ابعاد آن است. مدل‌های بزرگ‌تر، جزئیات فراوانی داشته و می‌توانند بینندگان بیشتری را درگیر خود سازند. با این حال اغلب افراد قادر به خریداری آن‌ها نیستند؛ چرا که قیمت‌های گزافی دارند. البته اگر بتوانید یک مرجع مناسب را انتخاب کنید، بدون شک قیمت‌ها هم کمتر خواهد بود. 

خرید تابلو فرش منظره دستباف تبریز

عموماً قیمت تابلو فرش‌های دستباف، بیشتر از نمونه‌ها عادی است. به همین جهت فرایند خرید آن‌ها به یک چالش تبدیل می‌شود. با این وجود ما در گالری تابلو فرش دستباف مظفریه تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بهترین مدل‌ها را با مناسب‌ترین قیمت‌ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بدین منظور می‌توانید از طریق لیست زیر نمونه دلخواه خود را انتخاب فرمایید. 

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه