خرید تابلو فرش دستباف طبیعت بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش دستباف طبیعت

مشاهده تمامی محصولات

تابلو فرش طبیعت

بیشتر افرادی که در پی انتخاب یک تابلو یا نگاره زیبا برای دکوراسیون خانه خود هستند، به صورت ناخودآگاه به سمت خرید تابلو فرش طبیعت می‌روند. در واقع این دسته از تابلو فرش‌ها را می‌توان به‌عنوان یکی از ایده‌آل‌ترین و البته بهترین مدل‌هایی دانست که می‌تواند برای هر نوع فضایی مناسب باشد.

افزون بر این موارد، مدل مذکور دارای تنوع رنگ بسیار ایده‌آل و جذابی است که می‌تواند ذهن هر بیننده‌ای را مجذوب خود سازد. داشتن رنگ‌های مختلف، ایجاد احساس نشاط و… جزو مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند این دسته از محصولات را خاص و بی‌نظیر جلوه دهد. همین عامل هم میزان تقاضا برای آن را افزایش می‌دهد. ما در ادامه مرور بیشتری بر روی آن خواهیم داشت. 

دلیل تناسب تابلو فرش طبیعت با فضاهای مختلف 

شاید بتوان گفت که یکی از مهم‌ترین دلایل ایجاد پنجره‌ها، نمایش جلوه طبیعت بیرونی برای انسان بوده است. در حقیقت ذات انسان به نحوی است که با دیدن طبیعت و زیبایی‌های آن، آرامش می‌گیرد. همین عامل هم موجب شده تا از دیر باز نگارگری اشکال مختلف در طبیعت، برای انسان جذابیت خاصی داشته باشد.

یکی از مهم‌ترین محصولاتی که می‌تواند این نگارگری را برجسته سازد، تابلو فرش‌ها هستند. همین عامل هم باعث شده تا انواع مختلفی از تابلو فرش طبیعت ایجاد شود. در حقیقت این محصولات می‌توانند زیبایی‌های طبیعتی که از شما دور بوده یا امکان مشاهده نزدیک آن را ندارید، به خانه‌تان بیاورید. بدین ترتیب با دیدن آنها آرامش گرفته و می‌توانید احساس خشنودی بیشتری از سکونت در آن فضا به دست آورید. 

معروف‌ترین مدل‌های تابلو فرش طبیعت

جذابیت و زیبایی تابلو فرش‌های طبیعت باعث شده تا انواع مختلفی از آنها ایجاد شود که هر کدام جزئیات خاصی داشته و فضای مخصوصی را به نمایش گذاشته‌اند. ما در ادامه تعدادی از معروف‌ترین آنها را خدمت شما ذکر می‌کنیم تا بهتر دلیل این محبوبیت را درک کنید.

 تابلو فرش پاییز رویایی

تابلو فرش پاییز رویایی را می‌توانی یکی از زیباترین مدل‌های تابلو فرش طبیعت دانست که جلوه‌ای زیبا از برگ ریزان درختان پاییزی را در کنار یک رودخانه کوچک نمایش می‌دهد. تنوع رنگ‌های زرد و سبز در کنار انعکاس آنها درون رودخانه و البته جذابیت خاصی که در دورنمای تصویر وجود دارد، باعث شده تا این تابلو فرش بتواند ساعت‌ها شما را مبهوت خود سازد. از طرفی دیگر، ساختار دستباف و رج‌شمار ۵۰ رج و ریز بافت آن باعث شده تا این محصول از لحاظ قیمتی بسیار با ارزش باشد.

تابلو فرش انعکاس جنگل

انعکاس جنگل نام یکی دیگر از زیباترین تابلو فرش‌های طبیعت در بازار است. این تابلو فرش جلوه‌ای از درختان را به نمایش گذاشته که تصویر آنها درون رودخانه کناری منعکس شده است. این تصویر زیبا در کنار دقت بافنده و البته ابریشم اعلایی که در ساختار آن به کار رفته، موجب می‌شود تا ارزش واقعی این محصول به‌مراتب بیشتر از نمونه‌های ماشینی باشد. افزون بر این موارد، زیبایی خاص آن هم می‌تواند چشم هر بیننده‌ای را مجذوب خود سازد.

تابلو فرش طبیعت رویایی

تابلو فرش طبیعت رویایی، یکی دیگر از تابلو فرش‌های زیبا و جذابی است که برای هر شخصی یادآور فیلم کارتون‌های دوران کودکی است. یعنی همان فضاهایی که همگی ما آرزو داشتیم تا روزگاری را در آن سپری کنیم. در این تابلو فرش، تصویر خانه‌ای روستایی در کنار رودخانه زلال به چشم می‌خورد. از طرفی دیگر، درختان زیادی آن را احاطه کرده‌اند. همین عامل هم باعث شده تا این شکل بتواند هر بیننده‌ای را به‌سادگی مجذوب خود سازد. این تصویر زیبا در کناره متریال بی‌نظیر و البته ساختار دستباف آن باعث می‌شود تا ارزش آن به‌مراتب بیشتر باشد.

بهترین مرجع برای خرید تابلو فرش طبیعت

همان گونه که اشاره کردیم، بیشتر افراد تمایل دارند تا در هنگام خرید تابلو فرش، به سراغ نمونه‌هایی بروند که تصاویری از یک باغ یا منظره مختلف را به نمایش گذاشته‌اند. در کنار این تقاضا هم تعداد زیادی از هنرمندان سعی کرده‌اند تا نمونه‌های مختلفی از آن را ایجاد کرده و در اختیار مشتریان قرار دهند.

با این حال بسیاری از مراکز نمی‌توانند این تنوع را پوشش دهند. ما در فروشگاه آنلاین تابلو فرش مظفریه سعی کرده‌ایم تا بهترین نمونه‌های تابلو فرش دستباف را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. لذا اگر به دنبال خرید تابلو فرش طبیعت هستید، می‌توانید نمونه دلخواه را از لیست زیر انتخاب فرمایید

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه