خرید تابلو فرش دستباف کوچه باغ بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش کوچه باغ

تابلو فرش‌های کوچه باغ را می‌توان جزو پرطرف‌دارترین و البته محبوب‌ترین مدل‌های تابلو فرش در بین ایرانیان دانست. در واقع این دسته از محصولات، ضمن نمایش یک جلوه از طبیعت، بخشی از زیبایی کوچه‌های سنتی در ایران را نمایش می‌دهند. این مورد همان چیزی است که برای ایرانیان، یادآور خاطرات فراوانی است. همین عامل هم باعث شده تا طرف‌داران زیادی برای خرید آن وجود داشته باشد. ما در ادامه این مقاله مروری بر روی این گروه از تابلو ها خواهیم داشت تا شما هم تصمیم گیری‌های دقیق‌تری در این زمینه داشته باشید. 

تابلو فرش کوچه باغ برای چه فضاهایی مناسب است؟

کوچه باغ‌های قدیمی ایرانی را می‌توان به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین و البته خاطره‌انگیزترین محیط‌هایی دانست که برای تمامی ایرانیان یادآور ماجراها و سادگی‌های دوران کودکی است. در حقیقت بیشتر افراد در این کوچه باغ‌ها قدم گذاشته و تجربه زیبایی را از آن کسب کرده‌اند. همین عامل هم باعث شده تا این محیط‌ها به‌عنوان یکی از بهترین جلوه‌های ممکن برای نصب بر روی دیوار خانه‌ها شناخته شود. 

عموماً این دسته از تابلو فرش‌ها را می‌توان در هر محیطی نصب کرد. با این حال فضاهای داخلی خانه‌ها، اتاق‌ها، راهرو ها  و پذیرایی‌ها می‌تواند بهترین مکان‌ها برای استفاده از این محصولات باشند. در واقع ترکیب رنگ و البته شکل زیبای این دسته از محصولات باعث می‌شود تا افراد به‌سادگی مجذوب آن شوند. 

بهترین مدل‌های تابلو فرش کوچه باغ

محبوبیت تابلو فرش‌های کوچه باغ موجب شده تا تنوع زیادی بین آنها وجود داشته باشد. با این حال ما سعی کرده‌ایم تا دو مورد از معروف‌ترین و البته بهترین مدل‌های آن را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. 

تابلو فرش طبیعت کوچه باغ

این محصول را می‌توان یکی از زیباترین نمونه‌هایی دانست که می‌تواند زیبایی‌های یک کوچه باغ ایرانی را به مخاطب نشان دهد. وجود دیوارهای خشتی و قدیمی، درختان چنار، درب‌های قدیمی، جوی کوچک آب و… همگی جزو مواردی است که باعث می‌شود تا این محصول احساس زیبایی را به مخاطب خود القا کند. البته در کنار آن هم از رنگ‌های متنوع و کارآمدی استفاده شده که می‌تواند جذابیت و تنوع آن را افزایش دهد. ترکیب این موارد به همراه جنس ابریشم و مرینوس اعلا به کار رفته در ساختار این محصول، باعث می‌شود تا یک انتخاب بی‌رقیب برای دیوار خانه‌هایتان باشد. 

تابلو فرش کوچه باغ بهاری

این محصول هم از دیگر نمونه‌های جذاب و بی‌نظیری است که می‌تواند در ساده‌ترین شکل ممکن، دیوار خانه‌های شما را تزیین کند. البته باید اعتراف کنیم که این محصول نسبت به نمونه‌های دیگر، رنگ‌های زنده‌تری دارد. از طرفی دیگر، خانه‌های کوچک، شکوفه‌های بهاری، درختان زیبا و… همگی جزو مواردی است که می‌تواند این طرح را زیباتر از بقیه جلوه دهد.

طراحی زیبای جوی آب به همراه تنوع شاخ و برگ‌ها در آن باعث شده تا این محصول جزئیات مختلفی را در بطن خود داشته باشد. این عامل همان چیزی است که جذابیت این تابلو را دو چندان می‌کند. البته در این میان نباید از جنس مرینوس و ابریشم اعلا آن غافل شد؛ چرا که تأثیر زیادی در ارزش گذاری این محصول دارند. 

قیمت تابلو فرش کوچه باغ چقدر است؟

قیمت یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی است که اغلب افراد در زمان خرید به آن توجه می‌کنند. در حالت کلی باید بدانید که محصولات دستباف، ارزش بیشتری نسبت به نمونه‌های ماشینی دارند. البته در کنار آن هم فاکتورهای دیگری مانند ابعاد، متریال، استاد بافنده و… می‌تواند بر روی ارزش آن اثر گذار باشد. با این حال ما در فروشگاه آنلاین گالری تابلو فرش دستباف مظفریه تلاش کرده‌ایم تا بهترین قیمت‌ها را برای محصولات خود در نظر بگیریم. 

خرید تابلو فرش دستباف کوچه باغ  

خرید تابلو فرش هم از دیگر موضوعات حائز اهمیت است که نباید از آن غافل بود. در حقیقت هر مرجعی نمی‌تواند بهترین انتخاب ممکن برای خرید شما در این حیطه باشد. ما در فروشگاه تابلو فرش دستباف مظفریه نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بهترین مدل‌های تابلو فرش کوچه باغ دستباف را برای شما قرار دهیم. در کنار آن هم قیمت‌های مناسب و ایده آلی را تعیین کرده‌ایم که می‌تواند روند خرید و تصمیم‌گیری را برایتان ساده‌تر سازد. لذا اگر شما هم در پی خرید این دسته محصولات هستید، می‌توانید از طریق لیست زیر اقدام فرمایید. 

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه