خرید تابلو فرش دستباف حیوانات بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش حیوانات

تابلو فرش حیوانات را می‌توان جزو آن دسته از تابلو فرش‌هایی دانست که می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. در حقیقت انسان‌ها از دیرباز برای هر دسته از حیوانات، نماد خاصی تعیین کرده‌اند. برای مثال عقاب نماد غرور، اسب نماد آزادی و چابکی، عقرب نماد بی وفایی و… است. به همین جهت است که قرار دادن تصاویر آن‌ها در دیوار خانه، می‌تواند ضمن ارائه این مفاهیم، زیبایی خاصی هم به آن فضا ببخشد.

عموماً طراحی‌های به کار رفته در تابلو فرش حیوانات، جزئیات بسیار زیادی را در خود دارد. همین جزئیات فراوان هم باعث می‌شود تا این دسته از محصولات، انتخاب‌های بسیار ایده‌آل‌تری برای جامعه هدف باشند. ما در ادامه نه‌تنها مرور جامعی بر روی این موضوع داشته‌ایم، بلکه نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا تعدادی از مدل‌های معروف آن را هم خدمت شما معرفی کنیم. 

تابلو فرش حیوانات برای چه فضاهایی مناسب است؟

تابلو فرش‌های حیوانات می‌توانند برای هر فضا و محیطی ایده‌آل باشند. اما بهترین مکان برای نصب آن‌ها، اماکن پرتردد و سالن‌های انتظار است. در حقیقت این طرح‌ها تداعی‌گر مفاهیم خاصی هستند. به همین جهت باید در مکان‌هایی نصب شود که بیشترین مراجع و بیننده را دارد. 

افزون بر این موارد، این دسته از تابلو ها به دلیل ساختار خاص خود، می‌توانند با طیف بسیار زیادی از دکوراسیون‌ها اعم از کلاسیک، مدرن، سلطنتی و… سازگاری داشته باشند. همین عامل هم موجب شده تا محبوبیت آنها روزبه‌روز افزایش پیدا کند. 

معرفی بهترین مدل‌های تابلو فرش حیوانات 

عموماً طرح‌های مختلفی برای ساخت تابلو فرش حیوانات وجود دارد. با این حال تمامی آن‌ها نمی‌توانند یک انتخاب کارآمد و مناسب برای فضای شما باشند. به همین جهت ما در ادامه دو مورد از محبوب‌ترین مدل‌های آن را خدمت شما عزیزان ذکر کرده‌ایم تا تصمیم گیری‌های بهتری در این زمینه داشته باشید. 

تابلو فرش اسب تک مهتاب

این تابلو فرش را می‌توان به‌عنوان یکی از نفیس‌ترین مدل‌های تابلو فرش حیوانات دانست. داشتن متریال منحصر به فرد، طراحی زیبا، وجود جزئیات مختلف و… همگی جزو مواردی است که باعث شده تا این محصول به‌عنوان یک انتخاب کارآمد برای شما تلقی شود.

در این تابلو، تصویر یک اسب سفید در زمینه‌ای از شب مهتابی به چشم می‌خورد. جلوه نسبتاً روشن شب و حضور ماه، در کنار جزئیات بی‌نظیر این حیوان، باعث شده تا عظمت و شکوه بسیار زیادی داشته باشد. افزون بر این موارد، برای ساخت آن از ابریشم اعلا استفاده شده که می‌تواند ارزش آن را به حداکثر حالت ممکن برساند. 

تابلو فرش اسب‌های رویایی

این تابلو فرش هم یکی از زیباترین و البته بهترین نمونه‌هایی است که می‌تواند توجه بیننده‌ها را به سمت خود جلب کند. این محصول تصویر سه اسب اصیل را در حال مسابقه نشان می‌دهد . وجود گردوخاک در پشت اسب‌ها  و البته ترکیب رنگ بی‌نظیر آنها، باعث شده تا بهترین انتخاب برای دکوراسیون‌های مات با رنگ‌های نسبتاً تاریک باشد. 

از طرفی دیگر ساختار و نحوه طراحی آن به گونه‌ای بوده که می‌تواند پویایی و چابکی را به بیننده القا کند. همین عامل هم احساس خوشایندی را در او زنده می‌کند. البته در کنار این طراحی زیبا، باید به ساختار 50 رج ریز بافت آن و البته وجود ابریشم‌های اعلا در بطن این محصول هم اشاره کرد که باعث می‌شود تا در نوع خود یک انتخاب بسیار کارآمد و ایده‌آل برای فضاهای مختلف باشد. 

قیمت تابلو فرش دستباف حیوانات به چه صورت است؟

در حالت کلی قیمت تابلو فرش‌های دستباف نسبت به نمونه‌های ماشینی بسیار بیشتر است. با این حال بسیاری از افراد شناخت دقیقی از مسائل فنی آن نداشته و ندانسته هزینه‌های زیادی را بابت خرید نمونه‌های ارزان قیمت پرداخت می‌کنند. دلیل اصلی این موضوع، مراجعه به مرکزی است که کارهای بی کیفیت را با قیمت‌های بالا عرضه می‌کنند. 

بهترین مرکز برای خرید تابلو فرش حیوانات 

ما در گالری تابلو فرش دستباف مظفریه نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بهترین مدل‌های این محصولات را با قیمت مناسب و البته کیفیت بسیار بالا به مشتریان عزیز ارائه دهیم. به همین جهت بهترین مدل‌های این محصول را در لیست زیر برای شما قرار داده‌ایم. لذا اگر مایل به خرید هر یک از این مدل‌ها هستید، می‌توانید از این طریق اقدام فرمایید.

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه