خرید تابلو فرش دستباف مینیاتور بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش مینیاتور

تابلو فرش‌های مینیاتوری را می‌توان جزو نمونه‌هایی دانست که بیشترین جزئیات ممکن را در خود دارند. وجود طرح‌های گوناگون، رنگ‌های مختلف، ترکیب خاص و… باعث می‌شود تا این دسته از محصولات، به‌عنوان کالایی لوکس و منحصر به فرد شناخته شوند. افزون بر این موارد، بیشتر تابلو فرش‌های مینیاتوری، از طرح‌های سنتی ایرانی بهره می‌گیرند که برای دوستداران هنر اصیل ایرانی، بسیار ارزشمند است.
همین عامل هم باعث می‌شود تا این گروه از محصولات، بیش‌ازپیش برای هم‌وطنان، جذاب و کارآمد باشند. با این حال کم نیستند افرادی که هنوز شناختشان از این محصولات و مدل‌های آن‌ها در حد اندکی است. همین عامل هم موجب می‌شود تا در زمان خرید، نتوانند تصمیم گیری‌های صحیحی بین این مدل و سایر مدل‌ها داشته باشند. ما در ادامه برخی از مطرح‌ترین آنها را خدمت شما معرفی کرده‌ایم.

تابلو فرش مینیاتور برای چه فضاهایی مناسب است؟

تابلو فرش‌های مینیاتوری متناسب با طرح و نوع ساختار آن، برای فضاهای مختلفی استفاده می‌شوند. اما این محصولات به دلیل داشتن نوع طراحی منحصر به فردشان، بیشتر برای اتاق پذیرایی‌های سنتی، فضاهای با تم عاشقانه، رستوران‌ها، سالن‌های پذیرایی بزرگ و… به کار می‌روند. در واقع این فضاها می‌توانند تناسب بی‌نظیر و منحصر به فردی را با این گروه از تولیدات داشته باشند. البته شما می‌توانید متناسب با رنگ‌های به کار رفته در این تابلو فرش‌ها، آنها را برای سایر فضاها هم استفاده کنید.

بهترین مدل‌های تابلو فرش مینیاتوری در بازار

جذابیت و زیبایی تابلو فرش‌های منظره، باعث شده تا انواع گوناگونی از این محصولات ایجاد شود. هر کدام از آنها هم ویژگی‌های خاص خود را دارند که باعث می‌شود تا نسبت به اغلب همتایان متمایز باشند. این فاکتور همان چیزی است که می‌تواند تصمیم‌گیری را برای افراد دشوارتر سازد. ما در ادامه تعدادی از معروف‌ترین مدل‌های این محصول را خدمت شما ذکر کرده‌ایم تا تصمیم گیری‌های بهتری در این رابطه داشته باشید.

تابلوفرش مینیاتور شکوفه‌های صبحگاهی

این تابلو فرش را می‌توان به‌عنوان یکی از زیباترین نمونه‌های تابلو فرش در بازار دانست که می‌تواند برای ساعت‌ها شما مجذوب خود سازد. در این تابلو، تمثیلی از یک بانو با لباس‌های سفید، در کنار آهوها و غزال‌های مختلف دیده می‌شود. تصویر زیبا و البته جلوه رنگ منحصر به فرد آن باعث می‌شود تا هر شخصی به‌سادگی مجذوب آن شود. افزون بر این موارد، وجود ابریشم و مرینوس آن هم سبب شده تا این محصول یکی از بهترین انتخاب‌های ممکن برای فضاهای کلاسیک و پر تردد باشد.

تابلو فرش مینیاتور دایره هستی

این تابلو فرش بر اساس یکی از نقاشی‌های استاد فرشچیان ساخته شده است. نقاشی دایره هستی یکی از پرجزئیات‌ترین تابلو هایی به شمار می‌آید که در عصر قاجار کشیده شده است. وجود رنگ‌های مختلف، المان‌های متنوع و… تنها گوشه‌ای از جذابیت‌های منحصر به فردی است که باعث شده تا این تابلو بسیار ارزشمند باشد. افزون بر این موارد، بافنده سعی کرده تا از ابریشم اعلا برای تولید آن استفاده کرده و ابعاد مناسبی هم برای آن در نظر بگیرد. این مورد به نوبه خود سبب می‌شود تا برای فضاهای بزرگ مناسب باشد.

تابلو فرش مینیاتور تمنای وصال

این تابلو هم از دیگر محصولاتی بوده که بر اساس نقاشی‌های استاد فرشچیان ساخته شده است. این محصول هم جزئیات زیادی دارد. افزون بر این موارد، نوعی مفهوم انتزاعی را به مخاطب القا کرده و باعث می‌شود تا ساعت‌ها محو تماشای آن شود. همین عامل موجب می‌شود تا برای نصب در فضاهای مختلف به یک گزینه بسیار ایده‌آل تبدیل شود.

قیمت تابلو فرش مینیاتوری به چه صورت است؟

عموماً تابلو فرش‌های مینیاتوری، زمان زیادی را بابت تولید از بافنده می‌گیرند. همین عامل باعث می‌شود تا ساخت آنها به پروسه‌ای طولانی بدل شود. این موضوع هم ارزش قیمتی آن را افزایش می‌دهد. لذا این دسته از تابلو ها، نسبت به نمونه‌های دیگر، قیمت‌های به‌مراتب بیشتری دارند. البته اگر بتوانید مرکز مناسبی انتخاب کنید، بدون شک می‌توانید خریدهای خود را با قیمت‌های ایده‌آل‌تری انجام دهید

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه