خرید تابلو فرش دستباف فرانسوی بدون واسطه از تولید کنندگان تبریز

تابلو فرش دستباف فرانسوی

مشاهده تمامی محصولات

تابلو فرش فرانسوی

تابلو فرش‌های فرانسوی یکی دیگر از مهم‌ترین و البته پر طرف‌دارترین مدل‌های تابلو فرش در بازار داخلی کشور هستند که عموماً در دسته مدل‌های کلاسیک و خاص پسند جای می‌گیرند. این گونه از تابلو فرش‌ها بیشتر برای دکوراسیون‌هایی با تزیینات کلاسیک و ساختار سلطنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همین عامل هم باعث شده تا جلوه‌ای شاهانه و جذاب داشته باشند. افزون بر این موارد، وجود جزئیات فراوان و ترکیب رنگ‌های گوناگون در آن‌ها باعث شده تا به‌عنوان یک گزینه بسیار کارآمد برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی منزل شناخته شوند. ما در ادامه مرور بیشتری بر روی این محصول و جنبه‌های مختلف آن خواهیم داشت تا بهتر دلیل این محبوبیت را درک کنید. 

محبوبیت تابلو فرش فرانسوی در بازار ایران 

تاریخ فرانسه، سرچشمه بسیاری از هنرهای مدرنی است که اکنون در دنیا رواج یافته‌اند. داشتن طرح‌های زیبا، نوع پوشش خاص و… همگی جزو مواردی است که در این تاریخ موج می‌زند. تداعی آنها هم در تابلو فرش‌ها باعث شده تا محبوبیت این گروه از محصولات روزبه‌روز بیشتر شود.

در واقع نمایش این دسته از المان‌ها، می‌تواند جلوه‌ای کلاسیک به تابلو فرش‌ها بدهد. این در نوع خود یک امتیاز بسیار منحصر به فرد برای فضایی است که در آن نصب می‌شود. بنابراین می‌توان انتظار داشت که نصب این تابلو ها بتواند تا حد زیادی بر تجربه ساکنین آن فضا تأثیر بگذارد. 

 بهترین مدل‌های تابلو فرش فرانسوی

این روزها، نمونه‌های مختلفی از تابلو فرش فرانسوی در بازار ایران وجود دارد که هر کدام از آنها به نحوی می‌توانند جذابیت و جلوه فضای شما را افزایش دهند. با این حال بخش اندکی از افراد در این رابطه اطلاعات دارند. ما در ادامه تعدادی را خدمت شما معرفی کرده‌ایم تا بهتر دلیل محبوبیت آن‌ها را بدانید. 

تابلو فرش گل‌فروش پاریس

 تابلو فرش گل‌فروش پاریس یکی از محبوب‌ترین و البته زیباترین مدل‌های تابلو فرش در بازار داخلی کشور است. این تابلو فرش، یک گل‌فروش را به همراه کالسکه‌ای از گل‌های مختلف نشان می‌دهد که خانم‌های زیادی آن را احاطه کرده‌اند. از طرفی دیگر، بخشی از فضای شهرسازی قدیم فرانسه نیز در آن به چشم می‌خورد. این ساختار مملو از رنگ‌های مختلفی است که به زیبایی در کنار همدیگر قرار گرفته‌اند. مازاد بر این طرح‌های مختلفی در آن وجود دارد که موجب زیبایی بیش‌ازپیش آن می‌شود. 

تابلو فرش دورهمی ونیز

تابلو فرش دورهمی ونیز یکی دیگر از محصولات کارآمد و منحصر به فردی است که زیبایی‌های اروپای کلاسیک را به‌خوبی نشان می‌دهد. در این تابلو فرش تعدادی خانم دور یک میز در شهر ونیز کنار هم گرد آمده‌اند. هر کدام از آنها لباسی جذاب با رنگی منحصر به فرد را به تن دارند. افزون بر این موارد، دورنمایی از شهر ونیز هم به چشم می‌خورد که زیبایی و جلوه خاص خود را دارد. همین عامل هم باعث می‌شود تا این تابلو جزئیات مختلفی داشته باشد که آن را برای افراد، خاص‌تر می‌سازد.

تابلو فرش قایق عشق

تابلو فرش قایق عشق را می‌توان یکی دیگر از زیباترین مدل‌های تابلو فرش دستباف فرانسوی در بازار ایران دانست. این تابلو فرش یک قایق کوچک در وسط رودخانه را به نمایش می‌گذارد که در آن چند خانم به همراه دو مرد پارو زن به چشم می‌خورد. نمایش زیبای امواج رودخانه، تنوع رنگ‌های مختلف و البته جزئیات فراوان باعث شده تا این تابلو فرش به‌عنوان یک شاهکار قلمداد شود. افزون بر این موارد، رج‌شمار ۶۰ رج و ریزباف آن در کنار ابریشم‌های اعلا موجب شده تا این محصول یک تابلوی نفیس و منحصر به فرد باشد.

قیمت تابلو فرش فرانسوی دستباف تبریز

قیمت تابلو فرش فرانسوی دستباف یکی دیگر از موضوعات مهمی است که بیشتر افراد در هنگام خرید، وسواس زیادی بر روی آن دارند. در واقع بیشتر نمونه‌های این گروه، به دلیل داشتن متریال بی‌نظیر و البته طرح‌های مختلف، به‌عنوان یکی از ارزشمندترین نمونه‌های بازار شناخته می‌شوند. با این حال ما در گالری تابلو فرش مظفریه نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای آنها قرار دهیم. به همین جهت شما دغدغه‌ای بابت هزینه نخواهید داشت.

خرید تابلو فرش فرانسوی دستباف

اگر به دنبال خرید تابلو فرش دستباف فرانسوی باشید، به احتمال زیاد با فروشگاه‌های زیادی مواجه می‌شوید. اما اغلب آنها تنوع کافی ندارند. ما در زیر سعی کرده‌ایم تا بهترین و البته مناسب‌ترین مدل‌های تابلو فرش فرانسوی را خدمت شما عزیزان قرار دهیم؛ لذا اگر به دنبال خرید تابلو فرش دستباف فرانسوی هستید، می‌توانید از طریق این لیست اقدام فرمایید.

سایر محصولات گالری تابلو فرش دستباف مظفریه