سوالات متداول

در این بخش میتوانید سوالات مرتبط با خرید تابلو فرش را مشاهده کنید و اگر سوالی دارید که در بین سوالات زیر نیست با پشتیبانی ما در بخش تماس باما ارتباط برقرار کنید.

برای سفارش تابلو فرش کافیست برروی محصول مورد نظر کلیک کنید ، سپس صفحه محصول برای شما باز میشود که دارای توضیحات دقیق از تابلو فرش و تصاویر آن میباشد. حتما قبل از ثبت سفارش با شماره تلفن پشتیبانی که در همان صفحه موجود میباشد تماس بگیرید تا از موجود بودن تابلو فرش اطمینان حاصل نمایید.

به تعداد گره ها و لای های بافته شده در هر پنجره7 سانت مربع را رج می گویند . یعنی اگر در 7 سانت 50 گره در 50 لای بافته شود آن فرش 50 رج می باشد

فرش دستباف تبریز عموما در سطح بازار فرش بیشتر در نقشه یا طرح های به ترتیب : نقشه سالاری ، نقشه موج مهر ، نقشه خطیبی ، نقشه گلستان ، نقشه خیابانی ، نقشه بنام ، نقشه نامی ، نقشه علیا ، نقشه ماهی ، نقشه یا طرح گنبد ، نقشه گل ابریشم و … موجود هستند .

نحوه پرداخت قیمت تابلوفرش های دستباف با توجه به سیستم مالی مجموعه بعد از ارسال بارنامه حمل کالا بصورت نقدی می باشد و تمام تابلوفرش های موجود در سایت معمولا 24 ساعت بعد از سفارش در دسترس مشتری قرار می گیرد.

با  توجه به امکانات کارگاهی مجموعه ، مشتریان عزیز می توانند هر طرح و نقشه ای که در نظر دارند را از طریق وبسایت و یا صفحه تماس با ما به اطلاع همکاران ما برسانند تا توضیحات لازم و بافت سفارش فرش و تابلوفرش دستباف مطابق با میل و نظر مشتری انجام پذیرد .