درباره ما

معرفی گالری تابلو فرش مظفریه

سایت آنلاین گالری تابلو فرش مظفریه نام خود را از تیمچه مظفریه که معروف‌ترین بخش بازار تبریز محسوب می‌شود و یکی از مراکز عمده تجارت و صدور فرش و تابلو فرش با شهرت جهانی گرفته است. شما در فروشگاه آنلاین مظفریه میتوانید از بین بیش از 1000 نوع تابلو فرش که حاصل زحمات دستان توانمند بافندگان تابلو فرش تبریز و شهر سردرود که به پایتخت تابلو فرش دستبافت جهان نیز معروف است انتخاب کنید.

لازم به توضیح است فروشگاه آنلاین تابلو فرش مظفریه یک فروشگاه مستقل آنلاین میباشد که با همکاری گالری فرش مقدم ( تامین کننده تابلو فرش های دستبافت تبریز و سردرود ) فعالیت خود را از سال 1402 آغاز کرده است، شعار ما تمرکز روی کیفیت ارائه خدمات میباشد.

بعد از سال ها فعالیت در زمینه سفارش بافت و فروش تابلو فرش تصمیم گرفته ایم محصولات خود را در قالب یک فروشگاه آنلاین معتبر در دید عموم قرار دهیم، تمامی تابلو فرش های دستباف ما دارای کیفیت بالا در بافت و تولید میباشند و این اطمینان را به خریداران محترم میدهیم که با حساسیت تمام سعی کردیم بهترین تابلو فرش هارا برای شما به نمایش بگذاریم.

از جمله تابلو فرش دستباف فروشگاه آنلاین گالری تابلو فرش مظفریه عبارتند از : تابلو فرش دستباف آیه ، تابلوفرش دستباف گل ، تابلو فرش دستباف فرانسوی ، تابلو فرش دستباف مینیاتور ، تابلوفرش دستباف صورت و تابلوفرش دستباف طبیعت و منظره